Про нас
Ми, команда кваліфікованих педагогів та фахівців, що присвятили свою професійну діяльність освіті та вихованню підростаючого покоління. Процес навчання дошкільнят у ДНЗ №20 "Оленка" супроводжується розвиваючими іграми. Діти, в комфортній, затишній атмосфері спілкуючись з однолітками, зможуть весело і з користю провести час. У ДНЗ №20 "Оленка" Ви і ваша дитина зможете вибрати найбільш цікаві заняття інтелектуального, творчого та фізичного розвитку.
Для вас батьки

 

   Зараз всі НОВИНИ рясніють інформацією про спалах кору, яка вражає все більшу кількість українців, особливо схильні до неї діти.За словами фахівців спалахом кору є причина в невакцинованих від інфекції населення.

   «Будь-яке скупчення народу - ризик передачі інфекції. Ні імунітету - заразишся. Чи не в цирку, так в метро, ​​не в метро, ​​так в супермаркеті », - пише лікар-імунолог Олена Луцька

05 грудня на базі ЗДО 20 "Оленка" відбулося засідання творчої лабораторії "STREAM-освіта,або Стежинки у Всесвіт" за темою "Інтеграція в системі STREAM-освіти як інноваційне явище"

Контакти

Комунальна організація (установа,заклад)Дошкільний навчальний заклад №20 "Оленка" ясла-садок загального розвитку Білозерської міської ради

ДНЗ №20 "Оленка"

 

Індекс: 85013

Адреса: Україна, Донецька область, м.Добропілля, вулиц О. Єрмака 30

Телефон:06277-3-34-93

© 2019. Дошкільний навчальний заклад № 20 "Оленка".

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now